Wanneer speelt wie?

Zie hieronder het complete speelschema voor het seizoen 2013/2014

1vrijdag 8 augustus 201420:00PEC ZwolleFC Utrecht2 - 0
1zaterdag 9 augustus 201418:30sc HeerenveenFC Dordrecht1 - 2
1zaterdag 9 augustus 201419:45SC CambuurFC Twente1 - 1
1zaterdag 9 augustus 201419:45NAC BredaExcelsior1 - 1
1zaterdag 9 augustus 201420:45Heracles AlmeloAZ0 - 3
1zondag 10 augustus 201412:30ADO Den HaagFeyenoord0 - 1
1zondag 10 augustus 201414:30Go Ahead EaglesFC Groningen2 - 3
1zondag 10 augustus 201414:30AjaxVitesse4 - 1
1zondag 10 augustus 201416:45Willem IIPSV1 - 3
2vrijdag 15 augustus 201420:00Feyenoordsc Heerenveen1 - 1
2zaterdag 16 augustus 201418:30PSVNAC Breda6 - 1
2zaterdag 16 augustus 201419:45FC DordrechtPEC Zwolle1 - 2
2zaterdag 16 augustus 201419:45FC TwenteADO Den Haag2 - 2
2zaterdag 16 augustus 201420:45VitesseSC Cambuur2 - 2
2zondag 17 augustus 201412:30AZAjax1 - 3
2zondag 17 augustus 201414:30FC UtrechtWillem II2 - 1
2zondag 17 augustus 201414:30ExcelsiorGo Ahead Eagles3 - 2
2zondag 17 augustus 201416:45FC GroningenHeracles Almelo3 - 1
3vrijdag 22 augustus 201420:00Heracles AlmeloSC Cambuur0 - 1
3zaterdag 23 augustus 201418:30Willem IIAZ3 - 0
3zaterdag 23 augustus 201419:45sc HeerenveenExcelsior2 - 0
3zaterdag 23 augustus 201420:45Go Ahead EaglesFC Dordrecht0 - 0
3zondag 24 augustus 201412:30PEC ZwolleVitesse2 - 1
3zondag 24 augustus 201414:30FeyenoordFC Utrecht1 - 2
3zondag 24 augustus 201414:30NAC BredaFC Twente1 - 1
3zondag 24 augustus 201414:30ADO Den HaagFC Groningen3 - 0
3zondag 24 augustus 201416:45AjaxPSV1 - 3
4vrijdag 29 augustus 201420:00Go Ahead EaglesWillem II1 - 0
4zaterdag 30 augustus 201418:30SC CambuurADO Den Haag3 - 2
4zaterdag 30 augustus 201419:45FC DordrechtAZ1 - 3
4zaterdag 30 augustus 201419:45ExcelsiorHeracles Almelo3 - 1
4zaterdag 30 augustus 201420:45sc HeerenveenFC Utrecht3 - 1
4zondag 31 augustus 201412:30PSVVitesse2 - 0
4zondag 31 augustus 201414:30NAC BredaPEC Zwolle3 - 1
4zondag 31 augustus 201414:30FC GroningenAjax2 - 0
4zondag 31 augustus 201416:45FC TwenteFeyenoord0 - 0
5zaterdag 13 september 201418:30AjaxHeracles Almelo2 - 1
5zaterdag 13 september 201418:30FC TwenteGo Ahead Eagles2 - 1
5zaterdag 13 september 201419:45AZsc Heerenveen0 - 1
5zaterdag 13 september 201420:45FeyenoordWillem II1 - 2
5zaterdag 13 september 201420:45PEC ZwollePSV3 - 1
5zondag 14 september 201412:30FC UtrechtADO Den Haag0 - 0
5zondag 14 september 201414:30SC CambuurFC Groningen3 - 0
5zondag 14 september 201414:30VitesseExcelsior3 - 1
5zondag 14 september 201416:45FC DordrechtNAC Breda0 - 1
6vrijdag 19 september 201420:00Willem IINAC Breda2 - 1
6zaterdag 20 september 201418:30ExcelsiorFC Dordrecht1 - 1
6zaterdag 20 september 201419:45ADO Den HaagGo Ahead Eagles1 - 1
6zaterdag 20 september 201420:45Vitessesc Heerenveen1 - 1
6zondag 21 september 201412:30Heracles AlmeloFC Twente1 - 4
6zondag 21 september 201414:30AZPEC Zwolle1 - 0
6zondag 21 september 201414:30FeyenoordAjax0 - 1
6zondag 21 september 201414:30PSVSC Cambuur4 - 0
6zondag 21 september 201416:45FC UtrechtFC Groningen1 - 0
7zaterdag 27 september 201418:30FC DordrechtVitesse2 - 6
7zaterdag 27 september 201418:30NAC BredaAjax2 - 5
7zaterdag 27 september 201419:45PEC ZwolleHeracles Almelo4 - 2
7zaterdag 27 september 201420:45Go Ahead EaglesFeyenoord0 - 4
7zaterdag 27 september 201420:45ADO Den HaagAZ2 - 3
7zondag 28 september 201412:30ExcelsiorSC Cambuur1 - 1
7zondag 28 september 201414:30FC GroningenWillem II1 - 0
7zondag 28 september 201414:30FC TwenteFC Utrecht3 - 1
7zondag 28 september 201416:45sc HeerenveenPSV1 - 0
8vrijdag 3 oktober 201420:00VitesseADO Den Haag -
8zaterdag 4 oktober 201418:30Heracles AlmeloNAC Breda -
8zaterdag 4 oktober 201419:45SC CambuurFC Dordrecht -
8zaterdag 4 oktober 201419:45Willem IIsc Heerenveen -
8zaterdag 4 oktober 201420:45FC UtrechtGo Ahead Eagles -
8zondag 5 oktober 201412:30PSVExcelsior -
8zondag 5 oktober 201414:30AZFC Twente -
8zondag 5 oktober 201414:30FeyenoordFC Groningen -
8zondag 5 oktober 201416:45AjaxPEC Zwolle -
9zaterdag 18 oktober 201418:30Willem IIVitesse -
9zaterdag 18 oktober 201418:30PSVAZ -
9zaterdag 18 oktober 201419:45FeyenoordHeracles Almelo -
9zaterdag 18 oktober 201420:45NAC BredaADO Den Haag -
9zaterdag 18 oktober 201420:45FC Twente Ajax -
9zondag 19 oktober 201412:30sc HeerenveenSC Cambuur -
9zondag 19 oktober 201414:30FC DordrechtFC Utrecht -
9zondag 19 oktober 201414:30Go Ahead EaglesPEC Zwolle -
9zondag 19 oktober 201416:45FC GroningenExcelsior -
10vrijdag 24 oktober 201420:00ADO Den HaagFC Dordrecht -
10zaterdag 25 oktober 201418:30VitesseNAC Breda -
10zaterdag 25 oktober 201419:45Heracles AlmeloWillem II -
10zaterdag 25 oktober 201420:45AjaxGo Ahead Eagles -
10zondag 26 oktober 201412:30SC CambuurFeyenoord -
10zondag 26 oktober 201414:30FC UtrechtPSV -
10zondag 26 oktober 201414:30AZFC Groningen -
10zondag 26 oktober 201414:30PEC Zwollesc Heerenveen -
10zondag 26 oktober 201416:45ExcelsiorFC Twente -
11vrijdag 31 oktober 201420:00Go Ahead EaglesHeracles Almelo -
11zaterdag 1 november 201418:30AjaxFC Dordrecht -
11zaterdag 1 november 201419:45FeyenoordPEC Zwolle -
11zaterdag 1 november 201419:45FC Twentesc Heerenveen -
11zaterdag 1 november 201420:45PSVADO Den Haag -
11zondag 2 november 201412:30FC UtrechtVitesse -
11zondag 2 november 201414:30Willem IISC Cambuur -
11zondag 2 november 201414:30AZExcelsior -
11zondag 2 november 201416:45FC GroningenNAC Breda -
12vrijdag 7 november 201420:00ExcelsiorFC Utrecht -
12zaterdag 8 november 201418:30ADO Den Haag Willem II -
12zaterdag 8 november 201419:45sc HeerenveenGo Ahead Eagles -
12zaterdag 8 november 201420:45NAC BredaAZ -
12zondag 9 november 201412:30SC CambuurAjax -
12zondag 9 november 201414:30FC DordrechtFC Twente -
12zondag 9 november 201414:30PEC ZwolleFC Groningen -
12zondag 9 november 201414:30ViteseFeyenoord -
12zondag 9 november 201416:45Heracles AlmeloPSV -
13zaterdag 22 november 201418:30Go Ahead EaglesNAC Breda -
13zaterdag 22 november 201418:30AZVitesse -
13zaterdag 22 november 201419:45FeyenoordFC Dordrecht -
13zaterdag 22 november 201420:45Willem IIExcelsior -
13zaterdag 22 november 201420:45Ajaxsc Heerenveen -
13zondag 23 november 201412:30FC GroningenPSV -
13zondag 23 november 201414:30PEC ZwolleFC Twente -
13zondag 23 november 201414:30Heracles AlmeloADO Den Haag -
13zondag 23 november 201416:45FC UtrechtSC Cambuur -
14vrijdag 28 november 201420:00FC DordrechtWillem II -
14zaterdag 29 november 201418:30sc HeerenveenHeracles Almelo -
14zaterdag 29 november 201419:45NAC BredaFC Utrecht -
14zaterdag 29 november 201419:45VitesseGo Ahead Eagles -
14zaterdag 29 november 201420:45SC CambuurAZ -
14zondag 30 november 201412:30ADO Den HaagAjax -
14zondag 30 november 201414:30ExcelsiorPEC Zwolle -
14zondag 30 november 201414:30FC TwenteFC Groningen -
14zondag 30 november 201416:45PSVFeyenoord -
15zaterdag 6 december 201418:30AZGo Ahead Eagles -
15zaterdag 6 december 201418:30ExcelsiorFeyenoord -
15zaterdag 6 december 201419:45SC CambuurNAC Breda -
15zaterdag 6 december 201420:45FC DordrechtPSV -
15zaterdag 6 december 201420:45AjaxWillem II -
15zondag 7 december 201412:30PEC ZwolleADO Den Haag -
15zondag 7 december 201414:30FC UtrechtHeracles Almelo -
15zondag 7 december 201414:30FC Groningensc Heerenveen -
15zondag 7 december 201416:45VitesseFC Twente -
16vrijdag 12 december 201420:00Heracles AlmeloFC Dordrecht -
16zaterdag 13 december 201418:30NAC Bredasc Heerenveen -
16zaterdag 13 december 201419:45ADO Den HaagExcelsior -
16zaterdag 13 december 201420:45FeyenoordAZ -
16zaterdag 13 december 201420:45Go Ahead EaglesSC Cambuur -
16zondag 14 december 201412:30AjaxFC Utrecht -
16zondag 14 december 201414:30PSVFC Twente -
16zondag 14 december 201414:30FC GroningenVitesse -
16zondag 14 december 201416:45Willem IIPEC Zwolle -
17vrijdag 19 december 201420:00sc HeerenveenADO Den Haag -
17zaterdag 20 december 201418:30SC CambuurPEC Zwolle -
17zaterdag 20 december 201419:45FC DordrechtFC Groningen -
17zaterdag 20 december 201419:45PSVGo Ahead Eagles -
17zaterdag 20 december 201420:45AZFC Utrecht -
17zondag 21 december 201412:30VitesseHeracles Almelo -
17zondag 21 december 201414:30NAC BredaFeyenoord -
17zondag 21 december 201414:30ExcelsiorAjax -
17zondag 21 december 201416:45FC TwenteWillem II -
18vrijdag 16 januari 201520:00AjaxFC Groningen -
18zaterdag 17 januari 201518:30PEC ZwolleNAC Breda -
18zaterdag 17 januari 201519:45AZFC Dordrecht -
18zaterdag 17 januari 201519:45ADO Den HaagSC Cambuur -
18zaterdag 17 januari 201520:45VitessePSV -
18zondag 18 januari 201512:30Willem IIGo Ahead Eagles -
18zondag 18 januari 201514:30FC Utrechtsc Heerenveen -
18zondag 18 januari 201514:30FeyenoordFC Twente -
18zondag 18 januari 201516:45Heracles AlmeloExcelsior -
19vrijdag 23 januari 201520:00FC TwenteHeracles Almelo -
19zaterdag 24 januari 201518:30SC CambuurPSV -
19zaterdag 24 januari 201519:45FC DordrechtExcelsior -
19zaterdag 24 januari 201519:45PEC ZwolleAZ -
19zaterdag 24 januari 201520:45sc HeerenveenVitesse -
19zondag 25 januari 201512:30AjaxFeyenoord -
19zondag 25 januari 201514:30NAC BredaWillem II -
19zondag 25 januari 201514:30FC GroningenFC Utrecht -
19zondag 25 januari 201516:45Go Ahead EaglesADO Den Haag -
20vrijdag 30 januari 201520:00FC GroningenGo Ahead Eagles -
20zaterdag 31 januari 201518:30PSVWillem II -
20zaterdag 31 januari 201519:45FC Dordrechtsc Heerenveen -
20zaterdag 31 januari 201519:45ExcelsiorNAC Breda -
20zaterdag 31 januari 201520:45FC TwenteSC Cambuur -
20zondag 1 februari 201512:30FeyenoordADO Den Haag -
20zondag 1 februari 201514:30FC UtrechtPEC Zwolle -
20zondag 1 februari 201514:30VitesseAjax -
20zondag 1 februari 201516:45AZHeracles Almelo -
21dinsdag 3 februari 201518:30Go Ahead EaglesExcelsior -
21dinsdag 3 februari 201520:45NAC BredaPSV -
21woensdag 4 februari 201518:30sc HeerenveenFeyenoord -
21woensdag 4 februari 201518:30ADO Den HaagFC Twente -
21woensdag 4 februari 201519:45PEC ZwolleFC Dordrecht -
21woensdag 4 februari 201520:45SC CambuurVitesse -
21woensdag 4 februari 201520:45Willem IIFC Utrecht -
21donderdag 5 februari 201518:30Heracles AlmeloFC Groningen -
21donderdag 5 februari 201520:45AjaxAZ -
22zaterdag 7 februari 201518:30FC DordrechtADO Den Haag -
22zaterdag 7 februari 201518:30FC TwenteExcelsior -
22zaterdag 7 februari 201519:45sc HeerenveenPEC Zwolle -
22zaterdag 7 februari 201520:45NAC BredaVitesse -
22zaterdag 7 februari 201520:45PSVFC Utrecht -
22zondag 8 februari 201512:30FeyenoordSC Cambuur -
22zondag 8 februari 201514:30Willem IIHeracles Almelo -
22zondag 8 februari 201514:30Go Ahead EaglesAjax -
22zondag 8 februari 201516:45FC GroningenAZ -
23vrijdag 13 februari 201520:00AZPSV -
23zaterdag 14 februari 201518:30Heracles AlmeloFeyenoord -
23zaterdag 14 februari 201519:45ExcelsiorFC Groningen -
23zaterdag 14 februari 201519:45VitesseWillem II -
23zaterdag 14 februari 201520:45ADO Den HaagNAC Breda -
23zondag 15 februari 201512:30SC Cambuursc Heerenveen -
23zondag 15 februari 201514:30FC UtrechtFC Dordrecht -
23zondag 15 februari 201514:30PEC ZwolleGo Ahead Eagles -
23zondag 15 februari 201516:45AjaxFC Twente -
24vrijdag 20 februari 201520:00NAC BredaSC Cambuur -
24zaterdag 21 februari 201518:30ADO Den HaagPEC Zwolle -
24zaterdag 21 februari 201519:45Go Ahead EaglesAZ -
24zaterdag 21 februari 201519:45PSVFC Dordrecht -
24zaterdag 21 februari 201520:45Heracles AlmeloFC Utrecht -
24zondag 22 februari 201512:30Willem IIAjax -
24zondag 22 februari 201514:30sc HeerenveenFC Groningen -
24zondag 22 februari 201514:30FC TwenteVitesse -
24zondag 22 februari 201516:45FeyenoordExcelsior -
25vrijdag 27 februari 201520:00FC DordrechtGo Ahead Eagles -
25zaterdag 28 februari 201518:30VitessePEC Zwolle -
25zaterdag 28 februari 201519:45AZWillem II -
25zaterdag 28 februari 201519:45FC TwenteNAC Breda -
25zaterdag 28 februari 201520:45SC CambuurHeracles Almelo -
25zondag 1 maart 201512:30Excelsiorsc Heerenveen -
25zondag 1 maart 201514:30FC UtrechtFeyenoord -
25zondag 1 maart 201514:30FC GroningenADO Den Haag -
25zondag 1 maart 201516:45PSVAjax -
26vrijdag 6 maart 201520:00Willem IIFC Twente -
26zaterdag 7 maart 201518:30Go Ahead EaglesPSV -
26zaterdag 7 maart 201519:45Heracles AlmeloVitesse -
26zaterdag 7 maart 201519:45ADO Den Haagsc Heerenveen -
26zaterdag 7 maart 201520:45PEC ZwolleSC Cambuur -
26zondag 8 maart 201512:30FC GroningenFC Dordrecht -
26zondag 8 maart 201514:30FeyenoordNAC Breda -
26zondag 8 maart 201514:30AjaxExcelsior -
26zondag 8 maart 201516:45FC UtrechtAZ -
27vrijdag 13 maart 201520:00VitesseAZ -
27zaterdag 14 maart 2018:30PSVFC Groningen -
27zaterdag 14 maart 2019:45SC CambuurFC Utrecht -
27zaterdag 14 maart 2019:45NAC BredaGo Ahead Eagles -
27zaterdag 14 maart 2020:45ExcelsiorWillem II -
27zondag 15 maart 2012:30FC TwentePEC Zwolle -
27zondag 15 maart 2014:30sc HeerenveenAjax -
27zondag 15 maart 2014:30ADO Den HaagHeracles Almelo -
27zondag 15 maart 2016:45FC DordrechtFeyenoord -
28vrijdag 20 maart 201520:00FC UtrechtNAC Breda -
28zaterdag 21 maart 201518:30Go Ahead EaglesVitesse -
28zaterdag 21 maart 201519:45Willem IIFC Dordrecht -
28zaterdag 21 maart 201519:45Heracles Almelosc Heerenveen -
28zaterdag 21 maart 201520:45AZSC Cambuur -
28zondag 22 maart 201512:30AjaxADO Den Haag -
28zondag 22 maart 201514:30FeyenoordPSV -
28zondag 22 maart 201514:30FC GroningenFC Twente -
28zondag 22 maart 201516:45PEC ZwolleExcelsior -
29zaterdag 4 april 201518:30PEC ZwolleWillem II -
29zaterdag 4 april 201518:30VitesseFC Groningen -
29zaterdag 4 april 201519:45sc HeerenveenNAC Breda -
29zaterdag 4 april 201520:45FC DordrechtHeracles Almelo -
29zaterdag 4 april 201520:45FC TwentePSV -
29zondag 5 april 201512:30FC UtrechtAjax -
29zondag 5 april 201512:30AZFeyenoord -
29zondag 5 april 201514:30ExcelsiorADO Den Haag -
29zondag 5 april 201516:45SC CambuurGo Ahead Eagles -
30vrijdag 10 april 201520:00PSVPEC Zwolle -
30zaterdag 11 april 201518:30ExcelsiorVitesse -
30zaterdag 11 april 201519:45sc HeerenveenAZ -
30zaterdag 11 april 201519:45NAC BredaFC Dordrecht -
30zaterdag 11 april 201520:45Heracles AlmeloAjax -
30zondag 12 april 201512:30Willem IIFeyenoord -
30zondag 12 april 201514:30Go Ahead EaglesFC Twente -
30zondag 12 april 201514:30FC GroningenSC Cambuur -
30zondag 12 april 201516:45ADO Den HaagFC Utrecht -
31vrijdag 17 april 201520:00SC CambuurExcelsior -
31zaterdag 18 april 201518:30AZADO Den Haag -
31zaterdag 18 april 201519:45PSVsc Heerenveen -
31zaterdag 18 april 201519:45VitesseFC Dordrecht -
31zaterdag 18 april 201520:45Willem IIFC Groningen -
31zondag 19 april 201512:30FeyenoordGo Ahead Eagles -
31zondag 19 april 201514:30Heracles AlmeloPEC Zwolle -
31zondag 19 april 201514:30AjaxNAC Breda -
31zondag 19 april 201516:45FC UtrechtFC Twente -
32vrijdag 24 april 201520:00ADO Den HaagVitesse -
32zaterdag 25 april 201518:30sc HeerenveenWillem II -
32zaterdag 25 april 201519:45NAC BredaHeracles Almelo -
32zaterdag 25 april 201519:45Go Ahead EaglesFC Utrecht -
32zaterdag 25 april 201520:45ExcelsiorPSV -
32zondag 26 april 201512:30FC DordrechtSC Cambuur -
32zondag 26 april 201514:30PEC ZwolleAjax -
32zondag 26 april 201514:30FC GroningenFeyenoord -
32zondag 26 april 201516:45FC TwenteAZ -
33zondag 10 mei 201514:30FC UtrechtExcelsior -
33zondag 10 mei 201514:30FeyenoordVitesse -
33zondag 10 mei 201514:30AZNAC Breda -
33zondag 10 mei 201514:30Willem IIADO Den Haag -
33zondag 10 mei 201514:30Go Ahead Eaglessc Heerenveen -
33zondag 10 mei 201514:30AjaxSC Cambuur -
33zondag 10 mei 201514:30PSVHeracles Almelo -
33zondag 10 mei 201514:30FC GroningenPEC Zwolle -
33zondag 10 mei 201514:30FC TwenteFC Dordrecht -
34zondag 17 mei 201514:30sc HeerenveenFC Twente -
34zondag 17 mei 201514:30SC CambuurWillem II -
34zondag 17 mei 201514:30FC DordrechtAjax -
34zondag 17 mei 201514:30NAC BredaFC Groningen -
34zondag 17 mei 201514:30PEC ZwolleFeyenoord -
34zondag 17 mei 201514:30ExcelsiorAZ -
34zondag 17 mei 201514:30Heracles AlmeloGo Ahead Eagles -
34zondag 17 mei 201514:30VitesseFC Utrecht -
34zondag 17 mei 201514:30ADO Den HaagPSV -

Aan de bovenstaande gegevens kunnen geen rechten worden ontleent.